O Nás

Stavebníctvo Jakubašek – Spoľahlivý partner pre Vašu stavbu

Profil

Spoločnosti

Pod obchodným menom Stavebníctvo Jakubašek pôsobíme v realizácií pozemných stavieb ako stabilná a vyhľadávaná spoločnosť na regionálnom trhu východného Slovenska. Od svojho vzniku sa zameriavame na profesionálnu výstavbu rodinných domov, realizáciu kvalitných strojových omietok, strojových poterov a kompletné zatepľovanie budov.

Našou prioritou sú kvalitné služby a komplexná realizácia prianí našich klientov. Našimi kľúčovými hodnotami sú profesionalita, lojalita, rýchlosť, transparetnosť a spoľahlivosť. Celý náš tím stavia pre Vás v súlade s našou vnútornou firemnou kultúrou.

V našej spoločnosti kladieme dôraz na dobre vykonanú prácu, ktorá je našou najlepšou vizitkou. Za všetky projekty sa môžeme pochváliť kompletnou realizácou omietok a poterov v Autocentre Gabriel v Košiciach, v bytových domoch Jazmín v Bardejovských Kúpeľoch alebo rozsiahlymi zatepľovacími a fasádnymi prácami na šesťradových domoch v Ľuboticiach v Prešove.

 

Kvalita našej práce stojí na tradícii a skúsenostiach, ale predovšetkým na našom profesionálnom tíme zručných omietačov, poterárov, fasádnikov a na  kvalitnom technickom zabezpečení. Naša firma je Vám plne k dispozícii s 50 zamestnancami, dvomi strojmi na realizáciu poterov a siedmimi omietkárskymi strojmi. Sme majiteľmi Certifikátu na zhotovenie vonkajších tepelno-izolačných kontaktných systémov (ETICS) a Licencie na zhotovenie vonkajších tepelno-izolačných kontaktných systémov (ETICS).

V záujme flexibilného a ekonomického napĺňania Vašich požiadaviek ako i kvalitnej realizácie dlhodobo spolupracujeme s inými stavebnými firmami a dodávateľmi stavebného materiálu. Obzvlášť hrdí sme na úzku spoluprácu s firmou Baumit. 

Máme všetky nástroje, aby sme vám pomohli   s vašou stavbou

Ozvite sa nám

Poštová 1

085 01 Bardejov, Slovensko

info@stavebnictvo-jakubasek.sk

+421 948 092 258